jednoduše používejte antivir třeba od avastu, neotevírejte neznámé stránky a reklamy :-)

Váš mobilní operátor

Vodafone (6 | 86%)
T-mobile (0 | 0%)
Telefonica O2 (1 | 14%)

Máte facebook?

Ano (6 | 100%)
Ne (0 | 0%)
Běžnýtextový editor HTML zvládá barevnou syntaxi (barevně rozlišuje jednotlivé části kódu jako například HTML značky či vlastnosti a prostý text), dokáže napovídat značky, zná chytré tabulátory nebo zvládá validovat dokument podle předepsané specifikace. Takovými editory jsou například Notepad++, PSPad, Atom nebo Sublime Text

 
WYSIWYG je zkratka od anglického „What you see is what you get“, v překladu „Co vidíš, to dostaneš“. Editory tohoto typu pracují na opačném principu než textové editory – ve WYSIWYG editoru pracujete přímo s již hotovou stránkou a obecně neplatí, že by uživatel tohoto editoru musel znát jazyk HTML. Ve WYSIWYG editoru si může uživatel poskládat stránku, jak se mu zlíbí, a program následně vygeneruje požadovaný kód HTML.Takovými editory jsou například Adobe Dreamweaver nebo Microsoft Expression Web (novější verze Microsoft FrontPage).
Programy pro snadnou tvorbu webových stránek se nazývají editory. Editorem HTML může být ve své podstatě jakýkoliv program pracující s textem. V praxi se však používají mnohem sofistikovanější programy.
Počasí Jílemnice - Slunečno.cz
WEBMASTER: MAJZA Copyright@2007-2017 www.codename.wgz.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one